• a.png
 • a1.png
 • byzuch2.png
 • bz.png
 • c1.png
 • c2.png
 • c3.png
 • c4.png
 • c5.png
 • c6.png
 • c7.png
 • c8.png
 • c11.png
 • c12.png
 • c13.png
 • c16.png
Home Aktualności
THE PAU. Koncert w Starej Gazowni. PDF Print Adres email


THE PAU to solowy projekt Pauliny. W autorskich kompozycjach sama gra na wszystkich instrumentach. Na koncertach występuje z gitarą, a bity odtwarza z telefonu komórkowego. Muzyka The Pau to połączenie gitarowych riffów i połamanych rytmów. Czasami mocniej, czasami lżej.
Poniższy film został nakręcony podczas koncertu, który odbył się 8 lutego 2018r. w Starej Gazowni - Czar Nocki w Rybniku.
>>>wideo

 
W Rybniku powstaje pierwsza Panorama Rybnicka PDF Print Adres email


W Rybniku powstaje pierwsza Panorama Rybnicka, która wg prezydenta Wojciecha Świerkosza nie zasługuje na patronat prezydenta miasta Rybnika i szczególne poparcie ponieważ wydarzenie to nie ma "wyjątkowego charakteru". P. Świerkosz dodatkowo poinformował," że Miasto nie dysponuje odpowiednim miejscem wystawienniczym do prezentacji czternastometrowej panoramy potencjalnym odbiorcom". Przypomnijmy, że p. Świerkosz mieszka nie w Rybniku, a w...Zabrzu.
Na ten temat i nie tylko w poniższym filmie 
>>>video
 

 
Jest już zwiastun "Karmy", filmu nad którym patronat medialny objęliśmy także i my :) PDF Print Adres email

"Karma" to krótkometrażowy, film wyprodukowany przez niezależnych twórców z różnych części Polski. Scenariusz, napisany przez jednego z producentów, opowiada o losach młodego studenta, który stoi przed życiową szansą. Jednak wybór odpowiedniej drogi nie jest oczywisty, a wydarzenia zdają się być kierowane jakąś tajemniczą siłą. Nakręcony latem 2017 roku we Wrocławiu film jest nagrany w języku angielskim, a zagrali w nim aktorzy z Warszawy, Krakowa i Wrocławia.
Premiera filmu przewidywana jest we Wrocławiu w lutym bieżącego roku. Poinformujemy o dacie :)
Poniższe zdjęcie pochodzi z planu filmowego. Więcej zdjęć z planu >>tutaj
>>>Zwiastun filmu można zobaczyć tutaj
>>>Fanpage filmu na fb
 

 
Najnowszy film dokumentalny. Kenszen. Kolega magister farmacji. PDF Print Adres email

Szanowni państwo, udostępniamy nasz najnowszy film dokumentalny o Panu Edwardzie Kaszy, arcyciekawym człowieku, farmaceucie, wynalazcy i pisarzu. Jest On m.in konstruktorem pierwszego na świecie automatycznego podajnika leków napędzanego komputerowo, który został stworzony pod koniec lat 80' w Jego Aptece "Aphoteca Pacis". Obecnie walczy o fundusze dla wybudowania kompleksu z aptekami i gabinetami lekarskimi dla osób niepełnosprawnych. 
O zdobycie Jego sławnych olejków eterycznych "walczył" nawet sam Václav Havel. Pan Edward jest również autorem kilku opowiadań medyczno-sci-fi, które były drukowane w kilku ogólnopolskich pismach.
>>zobacz film


 
Zielony Detox PDF Print Adres email


Asia z Zielonego Detoxu ( https://www.youtube.com/watch?v=E-2R_G3uPNQ) potrafi zdziałać cuda z Twoim organizmem zaczynając od jego oczyszczenia. Pozbądź się farmaceutyków, które niszczą Twój organizm i Ciebie.
Prezentujemy film realizacji MIROFILM na kanale videobloga Asi! I polecamy! 
Literatura dla Każdego. Wywiad z Tadeuszem Markiem Płużańskim PDF Print Adres email

DZIŚ W "LITERATURZE DLA KAŻDEGO" TADEUSZ MAREK PŁUŻAŃSKI - ŚWIETNY POLSKI HISTORYK, DZIENNIKARZ I PUBLICYSTA; PREZES FUNDACJI "ŁĄCZKA" I PREZES SPOŁECZNEGO TRYBUNAŁU NARODOWEGO. 
AUTOR M.IN. "LISTY OPRAWCÓW", "MOICH SPOTKAŃ Z BESTIAMII", "ROTMISTRZA PILECKIEGO I JEGO OPRAWCÓW". TYLKO U NAS - PODCZAS ROZMOWY - ZDRADZA PO RAZ PIERWSZY TYTUŁ SWOJEJ NAJNOWSZEJ PRACY KSIĄŻKOWEJ. 
ZAWOŁANY ORATOR I PRZEMIŁY CZŁOWIEK W DYSKUSJI PORUSZA ARCYCIEKAWE, ALE NIEZWYKLE TEŻ TRUDNE I BOLESNE DLA NAS POLAKÓW TEMATY : SPRAWĘ INFAMISA STEFANA MICHNIKA, CZY LOSY ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH - NIEZŁOMNYCH.
>>zobacz video


 

 
Filmy Komunijne już od 300 zł!!! PDF Print Adres email


Polecamy naszą ofertę filmów Komunijnych :) 
Szczególnie indywidualne filmy zapiszą najpiękniejsze chwile Waszych Dzieci, do których będą one wracać i wracać i wspominać te chwile...
Gwarantuję. Mirosław Ropiak :) Mam na tym polu spore doświadczenie. Już od roku 2000 realizuję takie filmy :)
Zapraszam na stronę MIROFILM: www.mirofilm.pl, tel. 694 432 676
 
Z wizytą w Domu Św. Jana Pawła II w Stodołach PDF Print Adres email


2 kwietnia 2005r o godz. 21.37 zmarł Nasz Papież Jan Paweł II. W 12 rocznicę śmierci Św. JP II prezentujemy film z naszej wizyty w domu, w którym niejednokrotnie przyszły Papież przebywał.
Wspomniany "niepozorny" dom znajduje się w Rybniku-Stodołach, a jego gospodarzami są Państwo Grzegorz i Małgorzata Piecha. Pan Grzegorz traktował Karola Wojtyłę, jak swojego ojca. O tym i innych wspomnieniach opowie Panu Edwardowi Kaszy.
 
"Ze Sztuką na co dzień" PDF Print Adres email


"Ze Sztuką na co dzień" to nowy program Kaczka Tiwi skierowany do miłośników sztuki. W programie tym Tomasz Bodach z Galerii Malarstwa Europejskiego w Rybniku, omawia ciekawe kierunki w sztuce.
Poniżej podajemy linki do pierwszych trzech odcinków:

- odcinek 1: Surrealizm i malarstwo Tomasza Kozika
- odcinek 2: Hiperrealizm
- odcinek 4: Abstrakcjonizm
- odcinek 5: Wernisaż obrazów Tomasza Kozika


Zapraszamy do oglądania! :)

 
Koncert Charytatywny na rzecz Moniki Orzeł z Rybnika i Hospicjum Domowego z Jastrzębia! PDF Print Adres email


Koncert Charytatywny odbędzie się 22 kwietnia o 18.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastrzębiu Zdroju. Na scenie będzie można zobaczyć artystów w składzie:
Jacek Kawalec - wokal
Robert Chojnacki,
Julia Chmielnik - wokal, akordeon, klawisze
Edyta Strzycka - wokal (startuje w eliminacjach do tegorocznej Eurowizji)
Dominika Sitarczuk - wokal
Krzysztof Kurzepa - gitara
Artur Daniewski: Blondas - gitara basowa "BAJM"
Krzysztof Patocki - perkusja
sekcja dęta Blue Cafe: Piotr Sławiński - trąbka; Michał Niewiadomski - puzon; Sylwester Schonfeld - saksofon
Jako support koncertu Jacka Kawalca wystąpi kaliska grupa "Gangsters Rock".

Monika Orzeł, wychowanka rodziny zastępczej, jest sparaliżowana od pasa w dół po operacji usunięcia guza. Mieszka na czwartym piętrze, w bloku bez windy, potrzebuje stałej rehabilitacji oraz środków do pielęgnacji osobistej i higienicznych.

To ma być koncert, który połączyć ma mieszkańców regionu w słusznej sprawie. Dochód ze sprzedaży biletów-cegiełek zostanie przekazany na rzecz Moniki Orzeł z Rybnika oraz Hospicjum Domowego w Jastrzębiu-Zdroju. Potrzebne są środki na długoterminową rehabilitację Moniki oraz na zakup sprzętu dla Hospicjum.

Ruszyła także Internetowa Aukcja Charytatywna pięknych pasteli Leona Wyczółkowskiego na rzecz Moniki Orzeł z Rybnika.
>>Link do aukcji
O obrazie opowiada Tomasz Bodach, który przekazał go na ukcję >>zobacz video 
«PoczątekPoprzedni12345678910DalejOstatnie»

Strona 1 z 12
 Działamy w ramach Studia
Filmowego MIROFILM:


Polska Akcja Humanitarna
Kliknij w pajacyka 
i nakarm głodne dziecko